Slim N Lift Korse

Biçimli Bir Vücuda Sahip Olun

slim n lift korse  Fazla kilolarınızdan ve kilolarınızın yarattığı kötü görüntüden şikâyetçiyseniz korse kullanmak ilk akla gelen yöntemdir. Fakat kullanacağınız korse ihtiyaçlarınıza cevap verebilir olmalıdır. Bu nedenle size önerebileceğimiz bir ürün slim n lift. Bu ürün formu ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Daha biçimli daha hoş bir görünüme kavuşmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Rahat Kullanım

Çoğumuzun korse hakkındaki sıkıntısı kıyafetin altında belli olmasıdır. Ancak slimn lift korse yığılma, kabarıklık, çıkıntı ya da iç çamaşırı izi olmadan rahatlıkla kullanılabilir. İster etek ister pantolon giyin korse belli olmayacaktır. Gönül rahatlığıyla belli oluyor mu diye düşünmeden kullanabilirsiniz. Slim n fit’in rahatlığına gelecek olursak; kullanılan materyali sayesinde cildin nefes almasına yardımcı olduğu gibi vücutla birlikte hareket eder ve esner.

Estetik Vücut Görünümü

Slim n lift kalçayı kaldırdığı gibi üst bacakları da ince gösterir ve karnı düzleştirir. Korse konusunda tüketicilerin bir sıkıntısı da zor giyilmesi. Slim n lift bayan korsesi yapımında kullanılan mikrofiber kumaş sayesinde korsenizi rahatlıkla zorlanmadan giyebilirsiniz. Askıları olduğundan korse kayma yapmaz hareket özgürlüğü sağlar. Ama askısız kıyafetlerinizi kullanırken korsenizdeki bu askıların çıkabiliyor olması sayesinde bu kıyafetinizle de kullanabilirsiniz. Ürün bel hizasından başlamaz ya da baldırların üstünde bitmez. Bu tarz korseler bel hizasındaki ya da dizlerdeki fazlalıkların taşmasına neden olduğu için de hoş bir görüntü oluşturmaz.  Vücudunuzu ikinci bir deri gibi saran ürün böyle bir sorun teşkil etmiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*