Oyuncak peluş ayılar

Oyuncak peluş ayılar

Şüphesiz her kız çocuğunun odasında oyuncak ayı, oyuncak bebekler ve her erkek çocuğunun odasında silahlar, arabalar bulunmaktadır. Bu oyuncaklar çocuklar için çok eğlenceli olsalar da zihinsel gelişimlerine katkıda bulunduğu söylenemez. Oysaki her ebeveyn çocuğunun kişisel gelişimi için faydalı oyuncaklar almak ister ve buna dikkat eder.

oyuncak-pelus-ayiOyuncak peluş ayılar hangi modelleri var?

Kontraplaktan ve ahşaptan yapılmak üzere yapım malzemesi olarak iki alternatifiniz bulunmaktadır. Renk model ve ölçü olarak yüzlerce seçeneceğiniz bulunduğunu söyleyebiliriz. Çocuğunuzun yaşına uygun boyutlarda oyuncak bebek evi almaya da özen göstermelisiniz.

Kadınların vazgeçilmezi oyuncak ayılar;

Bebek ve peluş ayılar için yapılan uyarıları dikkate almakta fayda var. Çocukların hemen hemen bütün gün temas halinde oldukları oyuncak ayılar onlar için tehlike teşkil etmemelidir. Zira kaliteli malzemelerden yapılıp kaliteli boyalar ile boyandığı takdirde evladınız için sağlıklı olmaktadır. Bir oyuncağın kaliteli malzemeler ile boyandığını CE belgesi ile anlamanız mümkün. CE belgesi oyuncağın kaliteli olduğuna işarettir.

Oyuncak peluş ayılar dilediğiniz modeli bulun;

Hemen belirtmeliyiz ki oyuncak peluş ayı  kız çocukları için değil genç hanımlar ve yetişkin bayanlar için de büyük anlam ifade ediyor. Siz de sevdiklerinizi sevimli bir ayıcık ile mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. 22 cm ila 180 cm arasında bulunan boy seçeneği ile dilerseniz küçük dilerseniz büyük oyuncak ayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*