Namaz öğreten seccade – Kuran okuyan kalem

Namaz öğreten seccade – Kuran okuyan kalem

Kuran okuyan kalem günümüzün son teknoloji ürünlerinden bir tanesidir bu ürün sayesinde bir çok insan evinde kuran okumayı daha kolay bir hale getirmiştir. Kuran okuyan kalemin sayesinde artık herkes evinde istedikleri anda kuran okuyabilmekte ve kuran dinleyebilmektedirler. Özel bir set olan kuran okuyan kalem insanlara bu alanda hizmetler vermektedir.

namaz öğreten seccadeTelevizyon kanallarında sıklıkla reklamlarını gördüğünüz bir ürün olan kuran okuyan kalem bir çok evde baş tacı edilmektedir. Bu kalem özel bir yapıdadır ve üzerinde bulunan optik sayesinde kuran okuyabilmektedir. Optiği surelerin ve ayetlerin üzerinde gezdiriyorsunuz bu sayede de kaleminiz sizin için kuran okuyor ve sizlerde takip ederek dinliyorsunuz.

Kuran okuyan kalemin dışında bir de akıllı seccade vardır. Bu akıllı seccade  namaz öğreten seccade olarak özellikle çocuklarınız için çok harika bir ürün olmakla birlikte yetişkin insanların da namaz kılmasına yardımcı olur. Özellikle çocuklarınız için namazı dikkat çekici ve akılda kalıcı bir şekilde öğretmektedir. Bunun yanı sıra büyük insanlar ve namaz kılmasını bilmeyen insanlara da namaz kılmasını öğretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*