En güzel büyük oyuncak ayı modelleri

En güzel büyük oyuncak ayı modelleri

Genel olarak çocuklarımız ve bebeklerimiz için tercih edilen oyuncak modelleri, elbette ki günümüzde pek çok farklı çeşide sahip. Yine yetişkinler için de birbirinden farklı hediye anlamında ürünler bulunurken, bunların en başında oyuncak ayı ürünleri geliyor.

buyuk-oyuncak-ayiOyuncak peluş ayılar

Dolgu malzemesi olarak elyaf kullanılan bu modeller, elyaflarına dikişler ile desteklenmesi durumunda yıkanmasına da imkân tanınmaktadır. Böylelikle yıkama durumunda toplanma ve dağılma gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Üzerinde özel peluş kumaşlardan üretilmesinden dolayı oldukça yumuşak ve kullanışlı. Bir yastık kadar yumuşaklığa sahip olan, 120 cm ve 200 cm aralığında ölçülerde üretilen bu ürünler, romantik seçimler arasından da yerini almıştır.

Kalp tasarımlı peluş ayılar

Elbette ki eşiniz ya da sevgiliniz için güzel bir büyük oyuncak ayı modeli tercih etmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda, kahve tonlarında 200 cm lik dev bir tasarım nasıl olurdu? Elbette ki ayıcığın elinde güzel bir kalp tasarımı ve üzerinde seni seviyorum cümleleri de her ne kadar klasik gibi dursa da sizler için iyi bir seçim olabilir öyle değil mi? Tüm bu modellere, görsel öğelerden ulaşarak, kendiniz için iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*