Anti Parazit Çayı nedir? ne işe yarar, fiyatı

Anti Parazit Çayı nedir? ne işe yarar, fiyatı

Parazit  karşıtı çay herbaltea resmi satış fiyatı ile satılan 59 TL orijinal satış fiyatı olan bir üründür. İnternet sitemizde satışı yapılan ürünü görsellerde görüldüğü gibi kargo ile adresinize kadar gelmektedir.  Sitemizde satılan parazit çayı hakkında daha fazla bilgi almak için herbal tea parazit çayı satışı yapılan resmi satış sitemizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bağırsaklar da oluşan parazitler için anti parazit çayı kullanabilirsiniz. Bağırsaklarda oluşan parazit kişilerde çeşitli sağlık sorunu oluşturabilir. Bu sebepten dolayı bağırsaklarda oluşan parazit parazit çayı sayesinde giderilmektedir. Parazit oluşumu yaşayan kişiler bu oluşumun farkında olmayabilir. Metabolizmanız da farklılık yaşayacaksınız!

parazit çayı

Parazit çayının içindekiler aşağıda belirtilmektedir;

İçindekiler;

  • Anti parazit herbal tea içeriğinde deniz iğdesi
  • Yabanmersini yaprağı
  • Maydanoz
  • Andız otu kökü
  • Anason meyvesi ve kekik gibi bitkiler bulunmaktadır.

 

Parazit çayı siparişini resmi satış sitelerinden verilmektedir. Kargo size 3 iş günü sonrasında kapınıza kadar gelmektedir. Adres teslim kargolarda kapıda ödeme yapılabilmektedir. Bu ürünü kullanım süresi 21 gündür. 21 gün sonrasında bir hafta (7 gün) ara vermelisiniz ve ürün içeriğindeki bitkilere karşı alerjiniz varsa ürünü kullanmayınız. Aynı zamanda hamile bayanlar da kullanmamalıdır.

parazit çayı
parazit çayı

Anti Parazit Çayı nedir? ne işe yarar, fiyatı” hakkında 1 yorum

  1. merhabalar 7 ve 13 yasında çocuklarım var. bu çayın içeriğinde ne var acaba? Onlar da kullanabilir mi? parazit yoksa bir şey olur mu? Günde kaç tane içilir? ne kadar süre ile içilmelidir? bu çay hangi parazitlere etkili? tahlil yaptırmadan kullanılabilir mi? Tüm parazitlerde nasıl etkili olur anlamıyorum doğrusu….

    bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*