Anti Parazit Çayı nedir? ne işe yarar, fiyatı

Anti Parazit Çayı nedir? ne işe yarar, fiyatı

Parazit  karşıtı çay herbaltea resmi satış fiyatı ile satılan 59 TL orijinal satış fiyatı olan bir üründür. İnternet sitemizde satışı yapılan ürünü görsellerde görüldüğü gibi kargo ile adresinize kadar gelmektedir.  Sitemizde satılan parazit çayı hakkında daha fazla bilgi almak için herbal tea parazit çayı satışı yapılan resmi satış sitemizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Bağırsaklar da oluşan parazitler için anti parazit çayı kullanabilirsiniz. Bağırsaklarda oluşan parazit kişilerde çeşitli sağlık sorunu oluşturabilir. Bu sebepten dolayı bağırsaklarda oluşan parazit parazit çayı sayesinde giderilmektedir. Parazit oluşumu yaşayan kişiler bu oluşumun farkında olmayabilir. Metabolizmanız da farklılık yaşayacaksınız!

parazit çayı

Parazit çayının içindekiler aşağıda belirtilmektedir;

İçindekiler;

 • Anti parazit herbal tea içeriğinde deniz iğdesi
 • Yabanmersini yaprağı
 • Maydanoz
 • Andız otu kökü
 • Anason meyvesi ve kekik gibi bitkiler bulunmaktadır.

 

Parazit çayı siparişini resmi satış sitelerinden verilmektedir. Kargo size 3 iş günü sonrasında kapınıza kadar gelmektedir. Adres teslim kargolarda kapıda ödeme yapılabilmektedir. Bu ürünü kullanım süresi 21 gündür. 21 gün sonrasında bir hafta (7 gün) ara vermelisiniz ve ürün içeriğindeki bitkilere karşı alerjiniz varsa ürünü kullanmayınız. Aynı zamanda hamile bayanlar da kullanmamalıdır.

parazit çayı
parazit çayı

Cilt ve siyah nokta temizliği için kremler

Cilt ve siyah nokta temizliği için kremler

Pek çok bay ve bayanın ortak bir sorunu haline gelen siyah noktalar, maalesef günümüzün cilt şikayetleri arasında yer alıyor. Genel olarak yağ oranı fazla olan ciltlerde kendini daha çok gösteren siyah noktalar, kuru ciltlerde de bazı zamanlar meydana gelebilmektedir. Durum ne olursa olsun artık sizlerde cilt temizliği ve siyah nokta temizliği yapmak istiyorsanız, dr masuku siyah maske ürünü ile tanışabilirsiniz.

Nedir?

Bu ürün, dermatolojik testlerden geçmiş, doğal içerikleri ile tüketicisine destek olan ve Japonya’ dan ithal edilen bir cilt temizleme maskesidir. Paket içeriğinde;

 • Losyon
 • Yüz temizleme losyonu ve peeling
 • Maske yer alırken, kullanımı basit bir siyah nokta temizleyicisi olarak da tanımlanabilir.

Diğer etkileri nelerdir?

Elbette ki sadece bir siyah maske olarak tanımlamak yeterli olmayacaktır. Çünkü siyah noktaları temizlemesinin yanı sıra, yine cildinizi ölü derilerden de derinlemesine bir temizlik sunacaktır. Bunun yanı sıra yaşlılık kırışıklıkları, kızarıklıklar ve şişlikleri de ortadan kaldırmak için yardımcı olacaktır. Bunlar ile birlikte daha canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sunmak için çalışırken, toksinleri ciltten atmak için faydalı olabilmektedir.

siyah maske

Kullanımı hakkında

Aslında, cosmegram instalift krem kullanımı oldukça kolay denilebilir. Birkaç aşama ile uygulama gerçekleştirilebilmektedir.

 • İlk uygulama, maske ile beraber verilen losyon ile gözenekleri açmak ile başlıyor. Bu losyon 5 dakika ciltte bekletilmelidir
 • Sonrasında maske içeriği siyah nokta bölgesine uygulanarak, 20 dakika bekletilir ve çıkarılır
 • Son aşama ise tonik ile cilt temizliğinin sonlandırılmasıdır
 • Böylelikle işlemler tamamlanmış ve etkilerinden faydalanılmış olacaktır. Bu işlem 3-4 gün tekrarlatılarak, sonlandırılabilir.

Son olarak dikkat etmeniz bir konu vardır ki, orijinal ve faturalı ürün seçimleri cilt sağlığı açısından önemlidir. Bunun için hologram kontrolü yapılmış ürünlerin seçimlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Luis vigor özellikleri , fiyatı, faydaları

Luis vigor özellikleri

Luis vigor  erkeklere özel olarak tasarlanmış olan 15 ml ve yaklaşık olarak 50 kullanımlık olan bir üründür. Luis vigor  özellikleri hakkın da bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Luis vigor  fiyatı en uygun şekil de sizlere sunulmaktadır. Luis vigor set  eczane de satışa sunulan bir değildir. Luis vigor  kullanmadan önce kullanma talimatlarını mutlaka kullanıcı kişinin okuması gerekmetkedir. Müşteri ve destek hattımızı da arayarak kullanımı ve ürünlerimiz hakkın da bilgi alabilirsiniz.

Eros markası bir Alman üründür piyasa da başka milletler tarafın dan üretilmiş olan bazı ürünler gezmektedir yani sahte ürünlere karşı daha dikkatli olmanız gerekmektedir. Siz de hemen arayın ve sipariş vermek ya da ürünlerin orjinalliği hakkın da bilgi almak için detek isteyin.

luis-vigor

Müşteri temsilcilerimiz her konuya  sizlere detaylı bir şekilde bilgi verecekler ve kargolarınızın sizlere ne zaman teslim olacağını dile getireceklerdir. Sipariş vermiş olduğunuz il ve ilçeye göre kargolarınız maksimum 1-2 iş günü içerisin de sizlere gelmektedir. Bazı şehirlere kargo gelme süresi değişmektedir. Bu neden ile bilgi almanız da fayda olacaktır. Ürünleri kullanım talimatları dışın da kullanmak sizler için zararlı olabilir bu neden ile kullanım talimatları dışında kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Luis vigor  fiyatları için arkadaşlarımız sizlere  yardımcı olacak ve sizleri kırmadan ürünlerinize sahip olmanızı sağlayacaklar dır.

Sebze Form Çorba Gündüz ve Gece Çorbası ile formda kalın

                Sebze Form Çorba Gündüz ve Gece Çorbası ile formda kalın

Gündüz ve gece çorbaları, günümüzde ayıflama paketleri kapsamında yer almaktadır. Elbette ki her birinin içeriği her ne kadar benzerlik gösterse de kullanılan besinler, maddeler ile amaç farklılaştırılmaktadır.

Gece çorbası genel olarak yağ yakımı işlemlerini daha kolay hale getiriyor denilebilir. Böylelikle tüketilen gece çorbası sayesinde uyurken bile fazlalıklarınızdan kurtulmuş olabilirsiniz. Zayıflamak, fazla yağlardan kurtulmak ve ödem, toksin gibi zararlı maddeleri dışarı atmak istiyorsanız, sebze form çorbası tüketimini gerçekleştirebilirsiniz.

               Sebze Form gece çorbası

İlk olarak gece çorbası içeriği hakkında bilgiler verelim.

 • Mineral ve vitamin bakımından zengindir.
 • A,D,C, E vitaminleri
 • B6 ve B12 vitaminleri
 • Çinko gibi yer alan maddeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra içeriğinde yer alan bitkisel ürünler ise şöyledir.
 • Domates
 • Kereviz
 • Enginar
 • Brokoli
 • Yulaf
 • Havuç
 • Bezelye
 • Pırasa
 • Kinoa
 • Karabuğday
 • Kırmızıbiber
 • Ispanak
 • Sarımsak
 • Soğan
 • Dereotu
 • Elma sirkesi
 • Mısır unu
 • Zerdeçal
 • Zencefil

Yukarıda yer akan bilgiler gece sebze form çorba için geçerlidir. Peki, gündüz çorbası ne işe yarıyor ve ne zaman kullanılır?

                 Sebze Form gündüz çorbası

Yine gece çorbası gibi, gündüz sebze form çorbası da mineral, vitamin ve protein yönünden zengindir.  Bu paket ise gün boyu sizlere tokluk hissi oluşturabilecek içeriğe sahip olmaktadır. Böylelikle de tokluk hissi yaşamanız ile birlikte tüketilmesi hissi olan fazla besinlerden uzak durarak, daha kolay kilo kaybı yaşayabileceksiniz.

               Sebze Form ürün seçimi ve satın alma

Günümüzde internet üzerinden yapılan alışverişlerde en çok yapılan hata, orijinal ürünlere dikkat etmemektir. Maalesef pek çok alıcı sahte ürünleri satın alarak, olumlu sonuçlar beklemektedir. Piyasa fiyatlarının her zaman aşağısında olan sahte ürünleri almamak konusunda dikkatli olmanız gerekirken, orijinal ve faturalı ürün olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak hologram kontörlü yapılmış ürünler sizler için daha sağlıklı olabilecektir.

sebze form sipariş

 

Sakal ve bıyık yağı

                   Sakal ve bıyık yağı

                Günümüz dünyasında kadınların kendisine baktığı kadar erkeklerde kendilerine bakım uygulamaları yapmaktadırlar. Özellikle de saçlarına ve sakallarına uyguladıkları özel formüller ile kendilerini modern dünyaya uyumlu bir hale getirirler.

Modern dünya için modern çözümler

                 Erkekler için vücutta bulunanlardan arasından sakal; olmazsa olmazlar arasında kendisine yer edinmiştir. Tüm dünya da erkekler içerisinde sakalları uzatmak bir tarz, bir modernlik haline gelmiştir. Oysaki bu konuda en önemli sıkıntı ise seyrek ve zor çıkan sakal tipleridir. Her erkek ister ki gür ve güçlü sakalları olsun. Seneler boyunca bu sorun için birçok yollar denenmiş ama hiçbir çözüm etkili olmamıştır. Artık black marble sakal serumu ile sakal uzatmak oldukça kolay! Doğal ve zengin içeriği ile bu ürün sayesinde artık sakallarınız eskisinden daha bakımlı, daha canlı ve daha gür hale gelecektir. Şimdiler de seyrek ve güçsüz olan sakallarınızdan sıkılmış ve denediğiniz her yöntem işe yaramadıysa eğer bu doğal sakal serumu tam size göre. İçeriğinde kara mamba yılan yağı özü ile sakallarınız hem yumuşatırken hem de uzatacak. Oldukça memnun bırakan bu ürünü kullananların yorumuna göre hiçbir yan etki ile karşılaşılmamıştır.

black marble 7

Kara mamba yılan yağı içeriği

                Kara mamba yılan yağı özü olarak tamamen doğaldır. Serum içerisinde hayvanın derisinden elde edilen yağlar ile aynı zamanda hayvanın yumurtasından da elde edilen yağlar bulunmaktadır. Bu da tam olarak serumun %31’lik kısmında bulunur ve oldukça fazla bir yüzdelik dilimidir. Ayrıca kara mamba yağı ürünün içerisinde destek amaçlı mısır ve badem yağı da vardır. Bu yılan türünün yağı dünya çapında ün kazanmış, güçlü bir yenileyici özelliği bulunan özel bir yağ olarak bilinir. Ayrıca mısır ve badem yağları sayesinde ise sakalları besleyen ve gürleştiren özelliği ile modern dünyaya uyum sağlayacaksınız.