iPhone 7 plus kılıf tavsiyeleri

iPhone 7 plus kılıf tavsiyeleri

iPhone 7 sahibi olduysanız ya da iPhone 7 almak istiyorsanız hemen iPhone 7 kılıf modellerini incelemeye başlayın. İPhone 7 için hem farklılık hem de koruma sağlayan iPhone 7 kılıfları olmazsa olmazlardandır. iPhone 7 çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı olmadığı için kılıfsız kullanmak risk yaratmaktadır.

iphone-7-kilif

iPhone 7 için birçok farklı tipte kılıf bulunmaktadır. Deri kılıflar, silikon kılıflar, özel tasarımlı kılıf modelleri gibi birçok iPhone 7 kılıfı bulabilirsiniz. iPhone 7 için hangi kılıfı tercih edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. iPhone 7 için kılıf seçiminde tarz, şıklık, kullanışlılık ve orijinallik önemlidir. Telefonunu şıklığını daha güçlü hale getiren iPhone 7 plus kılıf en kullanışlı kılıflardan birisidir. Telefonu hem koruma altına alan hem de daha elit bir hava veren deri kılıf modelleri telefonunuzu elinizden düşürmeniz halinde darbeyi emerek azaltmaktadır. iPhone 7 camı çizilmeye dayanıklı olsa da elinizden düşürdüğünüzde kolayca kırılabilmektedir. Deri iPhone 7 kılıfları bu konuda oldukça güçlü bir koruma sağlıyor, kılıf içinde yer alan silikonlar darbeyi emerek hapsediyor. İPhone 7 silikon kılıf çeşitleri ise daha hafif, ince ve sade modellere sahiptir. Deri kılıf sevmeyenler için ultra ince iPhone 7 silikon kılıfları tavsiye ederiz. Desenli ya da şeffaf silikon kılıflar da iPhone 7’yi çiziklerden ve ufak kazalardan korumaktadır.

iPhone 7 kılıfı satın almak isterseniz orijinal olup olmadığını sormalısınız. iPhone 7 kılıf spigen ya da orijinal iPhone 7 kılıfları tavsiye ederiz. iPhone 7 deri kılıf ve iPhone 7 silikon kılıf modelleri arasından tarzınızı yansıtan modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

 

iPhone 7 kılıf ve kapak modelleri

iPhone 7 kılıf ve kapak modelleri

iPhone 7 için kılıf mı arıyorsunuz? iPhone 7 kılıfları satın alırken dikkat edin çünkü orijinal olmayan iPhone 7 kılıflarının zararları saymakla bitmiyor.

iPhone 7 kılıf modelleri çok ucuz fiyatlarla telefoncularda satılıyor ancak dikkat edilmesi gereken hususlar var. En ucuz iPhone 7 kılıfları ucuz olduğu kadar da zararlı. Kanserojen maddelerle yapılan iPhone 7 kılıfları sağlığı risk altına alıyor. Ucuz kılıfların zararlarından birisi de telefonla tam uyumlu olmaması. Telefonla tam uyumlu olmayan iPhone 7 kılıfı telefonu kısa sürede çizecek ve kötü bir görüntü oluşturacaktır. Son olarak orijinal kılıflar gibi koruma özelliği olmayan iphone 7  kapak ve kılıfları darbeleri direkt olarak telefona iletiyor. Orijinal iPhone 7 kılıfları özel teknolojilerle üretildiği için darbe emici özelliğe sahiptir. iPhone 7 camı çizilmeye dayanıklı olsa da elinizden düştüğünde kolayca kırılabilmektedir. Darbe emici özellikteki iPhone 7 kılıfları, telefonunuzun kırılma ihtimalini azaltıyor.

iPhone 7 deri kılıf, silikon kılıf ya da metal kılıf modelleri bulunmaktadır. Tarzınıza uygun şık ve kullanışlı iPhone 7 kılıfları ile telefonunuzu koruma altına almayı unutmayın.

 

İPhone 7 kılıf ve kapak modelleri

İPhone 7 kılıf ve kapak modelleri

iPhone 7 kılıfları ve kapak modelleri ile telefonlarınız daha şık ve koruma altına alınmış olacaktır. Tutuş kolaylığı, koruma ve orijinallik için şık iPhone 7 kılıf seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

iphone-7-ozelliklerBinlerce lira vererek satın aldığınız iPhone 7 darbe ve çiziklere karşı dayanıklı değil. En ufak bir kazada bile telefonuz çizilebilir hatta ekranı kırılabilir. iPhone 7 kılıfları telefonunuzu şıklık kazandırmanın yanı sıra koruma özelliği katmaktadır. Darbe emici kılıf çeşitleri iPhone 7’nin çizilmesini önlüyor ve kırılma ihtimalini azaltıyor. Tutuş kolaylığı sağlayan deri kılıf çeşitleri ile iPhone 7’yi film izlemek için kullanabilirsiniz. Cüzdan özelliği olan deri iPhone 7 kılıfı ile ekstra cüzdan taşımanıza bile gerek yok.Deri kılıf kullanmayı sevmiyorsanız silikon kılıflar ya da metal iPhone kılıfları tercihiniz olabilir.

Silikon kılıfların avantajı hafif, ince ve ucuz olması ancak orijinal olmayan iPhone 7 silikon kılıfları sararma yapmakta ve kısa sürede özelliğini kaybetmektedir. Orijinal iphone 7 kılıfı satın alarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. iPhone 7 metal kılıf çeşitleri genellikle alüminyumdan yapılmaktadır. İçinde silikonlar bulunan metal kılıflar tercih etmeyi unutmayın yoksa cihazınız kılıf tarafından çizilebilir.