Nikahsüsleri ve nikah şekerleri

Nikahsüsleri ve nikah şekerleri

nikahSon yıllarda eski adetlerden olan nikah şekeri hediye etme ritüeli daha popüler hale geldi. Konuklara hediye edilecek nikah şekerleri özel süslemelerle atmaya ya da yemeye kıyamayacağı modellere sahiptir. Magnet nikah şekerleri, biblo nikah süsleri ve farklı nikah şekeri modelleri ile evliliğe atılan ilk adımdan kalan bir hatıra ile sevdiklerinize hediyeler verebilirsiniz. Nikahsüsleri fiyatları modellere göre farklılık göstermekte olup 50-60 kuruştan başlayarak 15-20 liraya kadar gidebilmektedir.

Nikahmagnetleri en klasik nikah şekeri modelleri olup buzdolabı süsü olarak daima evleri süsleyecektir. Ordu Nikah şekeri modelleri etiketine istediğiniz yazı yazılıp ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Doğum günü, mevlit, nikah, düğün, sünnet ya da aklınıza gelebilecek birçok farklı organizasyon için süsleme ve şekerleme tercih edilebilmektedir. Özellikle kuranı kerimden ayetler olan ya da Allah yazılı süslemeler en çok beğenilen modellerdendir. İlginçnikah şekeri arayanlar için ise yastık şeklinde, vosvoslu, anahtarlık, biblo gibi değişik nikah şekerleri bulunmaktadır.

Nikah şekerifiyatları en ekonomik kampanya fiyatlarıyla en farklı nikah şekerleri için özel satış fiyatıyla sunulmuştur. Nikahsüsü yazıları ücretsiz olarak yazılmakta olup istediğiniz yazılar yazılabilmektedir. Ucuz nikah şekeri ve bebek şekeri modelleri için sitemizdeki kategorileri inceleyin.

https://www.facebook.com/ordunikahsekeri