Ordu Taşbaşı Otel nerede, iletişim, telefon, rezervasyon

Ordu Taşbaşı Otel

taşbaşıOrdu, Karadeniz Bölgesi’nin doğal panoramik görüntüsünü sizlere yaşatan mükemmel kentlerden bir tanesidir. Doğallığın hakim olduğu bu muhteşem kentte gezilecek bir sürü mekan tarihi turistik mekan bulunmaktadır.

Ordu Taşbaşı otel  ile de ünlü olan bu şehir, gün geçtikçe yenilenmekte ve farklılaşmaktadır. Misafirperverliği ile de birçok kişiyi kendine çeken Ordu, birbirinden güzel konaklama mekanları ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Şehir merkezinde konumlandırılan en çok tercih edilen otellerden bir tanesi olarak görülen Ordu Taşbaşı hotels  buna örnek olarak verilebilecek önemli konaklama mekanlarından bir tanesidir. Yolun tam kenarında olan bu otelde birçok şoför ve yolcunun konaklaması sağlanmaktadır.

64 odası ve 128 yatak kapasitesi ile birçok tatilciyi ağırlamakta olan bu otelin odalarında direkt telefon, müzik yayını, kablosuz internet, televizyon, uydu tv, klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Ücretsiz otoparkı ile müşterilerini bir farklı dertten daha kurtarıyor. Otelin genelinde ise çamaşırhane, ütü, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, telefonla doktor gibi hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Resmi internet sitesi http://www.tasbasihotels.com adresidir.