Namaz öğreten seccade – Kuran okuyan kalem

Namaz öğreten seccade – Kuran okuyan kalem

Kuran okuyan kalem günümüzün son teknoloji ürünlerinden bir tanesidir bu ürün sayesinde bir çok insan evinde kuran okumayı daha kolay bir hale getirmiştir. Kuran okuyan kalemin sayesinde artık herkes evinde istedikleri anda kuran okuyabilmekte ve kuran dinleyebilmektedirler. Özel bir set olan kuran okuyan kalem insanlara bu alanda hizmetler vermektedir.

namaz öğreten seccadeTelevizyon kanallarında sıklıkla reklamlarını gördüğünüz bir ürün olan kuran okuyan kalem bir çok evde baş tacı edilmektedir. Bu kalem özel bir yapıdadır ve üzerinde bulunan optik sayesinde kuran okuyabilmektedir. Optiği surelerin ve ayetlerin üzerinde gezdiriyorsunuz bu sayede de kaleminiz sizin için kuran okuyor ve sizlerde takip ederek dinliyorsunuz.

Kuran okuyan kalemin dışında bir de akıllı seccade vardır. Bu akıllı seccade  namaz öğreten seccade olarak özellikle çocuklarınız için çok harika bir ürün olmakla birlikte yetişkin insanların da namaz kılmasına yardımcı olur. Özellikle çocuklarınız için namazı dikkat çekici ve akılda kalıcı bir şekilde öğretmektedir. Bunun yanı sıra büyük insanlar ve namaz kılmasını bilmeyen insanlara da namaz kılmasını öğretmektedir.

Manyetik Bel Korsesi – Slim N Lift

Elbiseler Artık Teninize Oturacak

Dünyada her insanın sıkıntı yaşadığı ortak konulardan biri de alınan kiloların eritilememesi sonucu yağa dönüştürülen karbonhidratların vücudun bazı bölgelerinde depo edilerek istenmeyen bir görüntü oluşturmasıdır. İnsanlar bu kilolarından kalıcı bir şekilde kurtulabilmek adına spor aktiviteleri, diyet vs. her türlü yola başvurmaktadır. Ancak bu denemelerde başarısız olunması şeklinde psikolojik bir baskı oluşmaktadır. İnsanlar yapmış oldukları sporların bir işe yaramadığını düşünmekte ve bir süre sonra meyvesini alamadığı bu çalışmaları yarıda bırakmaktadır. Pes eden insanlar, üzüntülerinden daha çok kilo almaya başlamaktadır. Bu soruna çözüm ise slimn lift korseleri olacaktır.

Elbiseler dahi olmuyor

manyetik bel korsesi Fazla kilolarından mustarip olan insanlar, beğendikleri bir elbiseyi dahi giyememektedir. Hırslı insanlar ise, bu elbiseyi üzerlerinde görebilmek için inatla bir zayıflama yoluna gitmektedir. Bunu başarmak için olmaz yollara başvurmaktadır. Bunlardan biri de slim n lift korselerin kullanımıdır. Oldukça başarılı bir yöntem olan korse kullanımında kişi sağlığına herhangi bir zarar gelmez. Sadece giydikleri elbiselerin altlarına slim n lift korseyi giymeleri gereken kişinin, başka hiçbir şey yapmasına gerek yoktur.

Hayalinize kavuşun

İnsanların özel günlerde veya bir yere giderken giymek için tercih ettiği eskiden tam oturan bir elbise, o gün geldiğinde ise biraz zorlamaktadır. Bu elbiseyi giymek isteyen insanların giriştiği zayıflama sürecinde manyetik bel korsesi  markalı korseler yardımı ile elbiselerinin altına giymeleri durumunda daha şekilli bir vücuda sahip olacaklar ve arzu ettikleri elbiseye sığacaklar.

Artık eskiden giydiğiniz veya yeni almak istediğiniz elbiseler, sizlere sorun olmaktan çıkıyor. O elbiselerin içine sığmak, özel günlerde ve gecelerde istediğiniz şıklığa bürünebileceksiniz.

Erkek Göbek Korsesi

Daha Zayıf ve Fit Görünüm Kazanın

slim n lift korseİnsan vücudu enerji ile çalışan biyolojik bir makinedir. Bu enerjiler ise kalorilerdir. Kaloriyi ise yediğimin öğünlerdeki yiyecek ve içeceklerden alırız. Özellikle insan vücudu ihtiyacından daha fazla kalori alındığında ve bu kaloriler yakılmadığında bir enerji çeşidi olan bu kaloriyi acil durumlarda kullanmak amacıyla depo etmek ister. Bu depo etme isteğini ise kalorileri yağa çevirerek yapar. Yağa çevrilen bu kaloriler ise aşırı kilolara neden olur. Bu konuda slim n lift göbek korsesi sizlere bir seçenek sunuyor.

Kilo Vermeden Daha Zayıf Görünüm

Aşırı kilolardan kurtulmak ve zayıflamak oldukça uzun, sıkıcı ve zor bir süreçtir. İnsanlar daha iyi bir görünüme sahip olmak için zayıflamak isterler. Ancak kilo vermeden de daha zayıf görünmenin yolu vardır. Özellikle yüzyıllardır kadınlar tarafından daha zayıf ve zarif görünmek için kullanılan korseler ile bu mümkündür. Erkekler için slim n lift erkek korse bu amaçla üretilmiş bir korsedir.

Korsenin Yararları

Daha zayıf görünmesini sağlayan slim n lift ürününün özellikleri;

  • Sırt, bel ve göbek bölgesiniz sararak yağların sarkmasını önler
  • Aynı zamanda dik durmanızı ve vücudunuzun duruşunu düzeltir
  • Bel ve göbek bölgenizi sararak daha ince bel bölgesine sahip olursunuz

 

İş, okul, gezilerde ve her türlü davetlerde kullanabileceğiniz slim n lift korse her çeşit kıyafetin altına giyilebilir. Tasarımı ve siyah ve ya beyaz renkleri ile giyildiğinde dışarıdan belli olmaz. Giyilmesi ve çıkartılması da oldukça kolay olan ürün yapıldığı malzemesi sayesinde bedeninizle beraber hareket ederek rahatsızlık vermez.

Baklava Dilimli Atlet Korse

Baklava Dilimli Atlet Korse

Birkaç Beden Birden İncelin

baklava atlet korse Spor yapamayan, diyet yapamayan, masa başında çalışan ve kilolarından şikâyetçi olanlar için üretilen slim n lift atlet korse bel, sırt ve göbek bölgesindeki sağların saklayarak anında birkaç beden birden küçülmenizi sağlar.

Yağların Sarkmasını Önler

Özellikle son zamanlarda masa başında çalışan kişiler yoğun iş temposundan dolayı çoğu zaman öğünlerini sağlıklı olmayan ve çabuk hazırlanan yiyecekler ile geçiştiriyorlar. Tabi ki bu yiyecekler zamanla fazla kilolara dönüyor. Öğünleri için zaman bulamayan insanlar spor yapmak ve ya diyet yapmak içinde yeterli kadar vakit bulamıyorlar. Ancak yıllardır kadınlar tarafından ince görünmek için kullanılan korseler son zamanlarda bu tarz problemleri olanlar için bir kurtuluş kapısı açıyor. Bel bölgesindeki yağların sarkmasını slim n lift baklava korse engeller ve yağları sıkıştırır. Bu sayede olduğunuzdan birkaç kilo daha zayıf görünürsünüz.

Ürünün Özellikleri

Ürünün sizi zayıf gösterme özelliğinin dışında aynı zamanda sırt bölgesini de sardığı için dik durmanızı sağlayarak duruşunuzu düzeltir. Beyaz ve siyah olarak üretilen slim n lift ürünü giyeceğiniz herhangi bir giysinin altında dışarıdan bakan bir kişi tarafından fark edilmeyecektir. Göbek, sırt ve bel bölgesini sararak bu bölgelerdeki yağların sarkmasını önler. Özel kumaşı ile hiçbir rahatsızlık ve ya boğucu bir his oluşturmaz. Ürünün giyimi ve çıkartımı oldukça rahat ve pratiktir. Beden ölçünüze bağlı olarak kullanıldığında 5 – 12 cm arasında ince görünmenizi sağlar.

Anında birkaç beden küçülmenizi sağlayan slim n lift ürün ile işte, gezilerde, davetlerde daha ince ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ürün makine ve ya elde beyazlaştırıcı kullanılmadan yıkanabilir. Yıkanan ürün ütülenmemelidir.

Slim N Lift Korse

Biçimli Bir Vücuda Sahip Olun

slim n lift korse  Fazla kilolarınızdan ve kilolarınızın yarattığı kötü görüntüden şikâyetçiyseniz korse kullanmak ilk akla gelen yöntemdir. Fakat kullanacağınız korse ihtiyaçlarınıza cevap verebilir olmalıdır. Bu nedenle size önerebileceğimiz bir ürün slim n lift. Bu ürün formu ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor. Daha biçimli daha hoş bir görünüme kavuşmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Rahat Kullanım

Çoğumuzun korse hakkındaki sıkıntısı kıyafetin altında belli olmasıdır. Ancak slimn lift korse yığılma, kabarıklık, çıkıntı ya da iç çamaşırı izi olmadan rahatlıkla kullanılabilir. İster etek ister pantolon giyin korse belli olmayacaktır. Gönül rahatlığıyla belli oluyor mu diye düşünmeden kullanabilirsiniz. Slim n fit’in rahatlığına gelecek olursak; kullanılan materyali sayesinde cildin nefes almasına yardımcı olduğu gibi vücutla birlikte hareket eder ve esner.

Estetik Vücut Görünümü

Slim n lift kalçayı kaldırdığı gibi üst bacakları da ince gösterir ve karnı düzleştirir. Korse konusunda tüketicilerin bir sıkıntısı da zor giyilmesi. Slim n lift bayan korsesi yapımında kullanılan mikrofiber kumaş sayesinde korsenizi rahatlıkla zorlanmadan giyebilirsiniz. Askıları olduğundan korse kayma yapmaz hareket özgürlüğü sağlar. Ama askısız kıyafetlerinizi kullanırken korsenizdeki bu askıların çıkabiliyor olması sayesinde bu kıyafetinizle de kullanabilirsiniz. Ürün bel hizasından başlamaz ya da baldırların üstünde bitmez. Bu tarz korseler bel hizasındaki ya da dizlerdeki fazlalıkların taşmasına neden olduğu için de hoş bir görüntü oluşturmaz.  Vücudunuzu ikinci bir deri gibi saran ürün böyle bir sorun teşkil etmiyor.