Furkan Palalı Kimdir, Boyu, Kilosu, Filmleri

 27 Ekim 1986 yılında dünyaya gelen Furkan Palalı, Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun olmuştur. 9 yıl lisanslı basketbol oynayan Furkan Palalı, günümüz de podyumlar da boy göstermektedir. İyi derece de İngilizce bilen Furkan Palalı, 6 ay tiyatro eğitimi ve 2 ay yaratıcı drama eğitimi almıştır.

Furkan Palalı

atih Sultan Mehmet Defilesi ( TRT 1), Eskişehir Fashion Week, Bursa Ece Gürselle Gelin Damat defilesi, İskenderun Prime Mall Yılbaşı defilesi, Metro Gross Market ’2010 Sonbahar katalog çekimi, Metro Gross Market ’2010 Kış katalog çekimi, Errea katalog çekimi, Milli takım forma çekimi, Spartacus Blood and Sand dizisi lansmanı, Beyaz Tv “Gülay Kuriş” için Silk & Cashmere çekimi, Beğendik Mağazası katalog çekimi, Galatasaray katalog çekimi gibi birçok yapımlar da bulunmuştur.

Engin Altan Düzyatan Kimdir, Boyu, Kilosu

 Engin Altan Düzyatan26 Temmuz 1979 yılın da İzmir de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi alan Engin Altan Düzyatan, mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşti. Daha sonra profesyonel olarak aktörlük yapmaya başladı. Oyunculuğa ilk olarak Ruhsar adlı televizyon dizisinde rol alarak başladı. Başarı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekerek ilk sinema filminin teklifini aldı. İlk sinema filmi Beyza’nın kadınları adlı filmdir.

Rol almış olduğu dizi filmleri şunlardır; Bizim Otel, Yeditepe İstanbul, Koçum Benim, Alacakaranlık, Mühürlü Güller, Kampüsistan, Hürrem Sultan, Azize, Avrupa Yakası, Sil Baştan, Kadın Her Zaman Haklıdır, Kızlar Yurdu, Affedilmeyen, Sevgili Dünürüm, Dantel, Cesaretin Var Mı Aşka?, Bir Bulut Olsam, Kapalı Çarşıdır.

Rol almış olduğu sinema filmleri ise şunlardır; Romantik Komedi, Mezuniyet, Cennet, Beyza’nın Kadınları ve Kalbin Zamanı dır.

Duygu Yetiş Kimdir, Boyu, Kilosu

1984 yılında İstanbul da dünyaya gelen Duygu Yetiş, kamera önüne ilk defa Tatlı Hayat adlı televizyon dizisi ile çıkmıştır. Bu dizde ki başarısı sebebi ile yeni dizi teklifleri gelmiştir.  Daha sonra ki oynadığı dizi ise Evli ve Çocuklu adlı dizidir. Bu dizide de kendini göstermeyi başarmıştır.

Duygu Yetiş

Oynadığı diziler ise şunlardır; Krem, Uçurum, Üsküdar’a Giderken, Kış Masalı, Annem, Gülpare, Yağmur Zamanı, Evli ve Çocuklu, Tatlı Hayat adlı televizyon dizilerinde rol almıştır.

Kendine has oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplamış ve güzelliği ile de beğenileri almıştır. Karakter özellikleri ile bir çok insana örnek bir insan olmayı başarmış ve ünlü olmasına rağmen hiçbir zaman övünmemiştir.

Ordu Sigorta – Kasko- Trafik Sigortası

Güvenceli hizmetleri ile birlikte her avantaj da sigortalama işlemlerinizi büyük bir güvence ile geçekleştirerek sizler de bu dolu paketlerden Ordu Sigorta avantajları ile birlikte yararlanabilirsiniz. Sigorta riskle karşı karşıya olan kişilerin belirli bir miktar para ödeyerek oluşturdukları prim mevduattır. Kasko, trafik, özel sağlık, hayat, dask gibi farklı sigorta ürünleri mevcuttur.

kasko

Kasko sigortası, hasarlanmış olan aracın daha önceden tüm ücretlerine karşılık gelen bir güvencedir. Sadece hasar ile birlikte sınırlı kalmayan bu mevduat hırsızlık, gasp gibi durumlarda da yürürlüğe girerek sizlere ait mal varlığınızın korunmasını sağlar. Ordu Kasko primleri yaşa, mesleğe, yaşanılan bölgelere göre farklılaşabilir, ayrıca hasarsızlık indirimi ile de sonraki dönemlerde daha düşük primler ödenebilir.

Yasal şartlar altından zorunlu hale gelen ve trafikte yer alan her aracın zorunlu olarak yaptırması gereken sigorta işlemleri arasında ki bu işlem Ordu Zorunlu Trafik Sigortası güvencesi ile sizler de bizleri tercih ederek yaptırabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortasının süresi dolmuş araçlar görüldükleri yerde trafiğe çıkması engellenecek şekilde işlem yapılır. Bu nedenle de her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden yeniletmekten sorumludur.

 

Zorlu güzellik merkezi

Bir kadın için en önemli şey dış görünüş ve kişisel bakımdır. Özellikle de genç kızlar dış görünüşlerine büyük önem göstermektedirler. Bu nedenle kuaförler kadınların hayatın da önemli bir yer tutmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde birbirinden farklı kuaförler kdrbulunmaktadır. Ordu kuaförleri arasında en çok tercih edilen kuaförlerden bir tanesi olan zorlu kuaför, gerek kullandığı ürünleri ile gerekse de kampanyaları ile insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Ordu kuaförleri arasında hem çalışanları hem de kendine has tarzı ile ilgi odağı olmayı başaran zorlu kuaför, kullandıkları malzemeler sağlığı herhangi bir tehlikeye atmayan kaliteli ürünlerdir. Zorlu kuaför de yeni tarzlar yakalayabilirsiniz. Zorlu kuaförün yanı sıra zorlu güzellik merkezi ile kendinizi baştan sona yenileme fırsatı bulabilirsiniz.

Zorlu güzellik merkezinde bölgesel yağlanmalarınızdan kurtularak hayalini kurduğunuz fit vücuda kavuşma imkânı bulabilirsiniz. Lazer epilasyon ile en büyük problemlerden biri olan tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz. Gün boyunca çeşitli işlemlerden geçen saçlarınız yıpranabilmektedir. Yıpranmış saçlarınız zorlu güzellik merkezi sayesinde eskisinden daha canlı ve parlak bir hal alabilmektedir.